Als je op zoek bent naar iets unieke tas is deze dark denim schouder/crossbody tas van het merk Sunsa echt een musthave,
Deze schoudertas is gemaakt van duurzaam canvas en gerecyclede jeans.
- Afmetingen 30 x 30 x 9 cm.
- Afsluitbaar met rits.
- Jeans steekvakje & sleutelhanger voor op de tas.
- Achterzijde een vak met rits.
- Heeft een verstelbare schouderband van ca. 100 cm.
- Binnenin twee steekvakjes en een vakje met ritssluiting.
- Stofsoort: gerecyclede jeans & canvas.
- Stijl: retro-vintage
- Kleur dark denim
Let op: Elke tas is uniek qua kleurstelling, dit omdat er met gerecyclede jeans gewerkt word. Het canvas heeft dezelfde kleur!
Het merk Sunsa is het resultaat van een zoektocht naar unieke en verschiedenheid in mode en aandacht voor detail. Het merk hecht veel waarde aan eigenheid, wat ook tot uiting komt in het ontwerp van hun tassen.
Modern design en elementen worden gecombineerd met natuurlijke materialen en worden oude materialen onderdeel van iets nieuws.
Hiermee verlegt Sunsa de grenzen op het gebied van mode en creëren ze nieuwe kansen door nieuwe producten te maken met milieuvriendelijke materialen.
Met deze upcyclingstassen wil Sunsa de wegwerpmaatschappij inspireren om een nieuwe levensstijl aan te nemen.
Sunsa heeft een breed scala aan producten gemaakt van canvas, gerecycled denim, 100% katoen, jute en linnen, wij hebben daarvan enkele tassen opgenomen in ons assortiment.
Zo profiteer jij niet alleen van de tassen, maar het milieu ook!